Karmstol 1800-tal Lindome

Karmstol 1800-tal Lindome
Karmstol 1800-tal Lindome
Karmstol 1800-tal Lindome
Karmstol 1800-tal Lindome
Karmstol 1800-tal Lindome
Karmstol 1800-tal Lindome
Karmstol 1800-tal Lindome
Karmstol 1800-tal Lindome
Karmstol 1800-tal Lindome
Karmstol 1800-tal Lindome

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOL, 1800-talets början, gustaviansk, troligen Lindome, vitmålade samt bronserad, kannelerade ben, skuren dekor, sitthöjd 47 cm

Senare bemålning

681492

2019-09-25