Blåsbälg 1800-talets slut

Blåsbälg 1800-talets slut
Blåsbälg 1800-talets slut
Blåsbälg 1800-talets slut
Blåsbälg 1800-talets slut
Blåsbälg 1800-talets slut
Blåsbälg 1800-talets slut
Blåsbälg 1800-talets slut
Blåsbälg 1800-talets slut
Blåsbälg 1800-talets slut
Blåsbälg 1800-talets slut
Blåsbälg 1800-talets slut
Blåsbälg 1800-talets slut
Blåsbälg 1800-talets slut
Blåsbälg 1800-talets slut
Blåsbälg 1800-talets slut
Blåsbälg 1800-talets slut
Blåsbälg 1800-talets slut
Blåsbälg 1800-talets slut

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BLÅSBÄLG, 1800-talets slut, bemålad, rikt skulpterad och delvis bronserad dekor, pip i metall, höjd ca 80 cm
PROVENIENS: Stopalo

Skadad bälg

681498

2019-10-26