Cakestand

Cakestand
Cakestand
Cakestand
Cakestand
Cakestand
Cakestand

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CAKESTAND, 1900-talets andra hälft, mahogny, höjd 87 cm
PROVENIENS: Stopalo

681503

2019-10-26