Ljusstakar tenn
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
ALTARLJUSSTAKAR, 1 par, 18/1900-tal, tenn, höjd ca 81 cm
PROVENIENS: Stopalo
Kuntoraportti
Slitage
681505
Päivämäärä:
2019-10-26