Ljusstakar tenn

Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn

Klubbat för:

2 000 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

ALTARLJUSSTAKAR, 1 par, 18/1900-tal, tenn, höjd ca 81 cm
PROVENIENS: Stopalo

Kuntoraportti

Slitage

681505

Päivämäärä:

2019-10-26