Jalmari Ruokokoski oljemålning

Klubbat för:

440 EUR

Arviointi

400 EUR

Kuvaus

JALMARI RUOKOKOSKI (1886-1936) Fjällandskap, signerad samt daterad 1918, olja på duk, 26x35 cm

Kuntoraportti

681509

Päivämäärä:

2019-09-25