Bläckhorn jugend

Bläckhorn jugend
Bläckhorn jugend
Bläckhorn jugend
Bläckhorn jugend
Bläckhorn jugend
Bläckhorn jugend
Bläckhorn jugend
Bläckhorn jugend

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BLÄCKHORN, omkring 1900, jugend, patinerad brons, kvinnofigur på djurfäll, otydligt signerad och daterad, höjd ca 9, 28x15 cm
PROVENIENS: Stopalo

Glasinsats saknas

681511

2019-10-26