Matgrupp Gösta Westerberg
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
GÖSTA WESTERBERG, matgrupp, 5 dlr, 1960-tal, bestående av bord , 4 stolar, stolarna med triangelmönstrad rygg, två stolar rödlackerad, samtliga med flätad sits, bordet höjd ca 73, diameter ca 123, stolarna sitthöjd ca 44 cm
Smärre bruksslitage, flätningen på samtliga stolar en smula torrt och med bristningar, smärre repor och avslag
681527
2019-09-26