Matgrupp Gösta Westerberg

Matgrupp Gösta Westerberg
Matgrupp Gösta Westerberg
Matgrupp Gösta Westerberg
Matgrupp Gösta Westerberg
Matgrupp Gösta Westerberg
Matgrupp Gösta Westerberg
Matgrupp Gösta Westerberg
Matgrupp Gösta Westerberg
Matgrupp Gösta Westerberg
Matgrupp Gösta Westerberg
Matgrupp Gösta Westerberg
Matgrupp Gösta Westerberg
Matgrupp Gösta Westerberg
Matgrupp Gösta Westerberg

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

GÖSTA WESTERBERG, matgrupp, 5 dlr, 1960-tal, bestående av bord , 4 stolar, stolarna med triangelmönstrad rygg, två stolar rödlackerad, samtliga med flätad sits, bordet höjd ca 73, diameter ca 123, stolarna sitthöjd ca 44 cm

Smärre bruksslitage, flätningen på samtliga stolar en smula torrt och med bristningar, smärre repor och avslag

681527

2019-09-26