Kramer Striker
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KRAMER, "Striker 300ST", elgitarr, 1980-tal, rödlackerad kropp, plektrumskydd i plexiglas, med 2 singlecoilmikrofoner i hals- resp. mittenläge samt. en humbuckermikrofon i stallläge, Floyd Rose-stall, längd ca
Ingår i tema-auktion "Gitarr"
Mikrofonerna sannolikt utbytta, plektrumskyddet senare, åldersrelaterat slitage, humbuckermikrofonen med något glappig el, SAV rekommenderar att gitarren ses över av en tekniker vid köp, samt. att den intoneras.
681528
2019-10-30