Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
800 SEK
PALLAR: 2 dlr, stavlimmad björk, klappmodell med hål i sits för vägghängning, ca 1990-tal, H ca 42 cm, Diam ca 30 cm
Skador: Slitage
681531
2019-09-27
Gör en kostnadsfri värdering här