Pallar IKEA

Pallar IKEA
Pallar IKEA
Pallar IKEA
Pallar IKEA
Pallar IKEA
Pallar IKEA

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

PALLAR: 2 dlr, stavlimmad björk, klappmodell med hål i sits för vägghängning, ca 1990-tal, H ca 42 cm, Diam ca 30 cm

Skador: Slitage

681531

2019-09-27