Klädskåp nyrenässans

Klädskåp nyrenässans
Klädskåp nyrenässans
Klädskåp nyrenässans
Klädskåp nyrenässans
Klädskåp nyrenässans
Klädskåp nyrenässans
Klädskåp nyrenässans
Klädskåp nyrenässans
Klädskåp nyrenässans
Klädskåp nyrenässans
Klädskåp nyrenässans
Klädskåp nyrenässans

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KLÄDSKÅP, nyrenässans, bemålad furu, dörrpar med bakomvarande klädstång,1800-/1900-tal, höjd 175,5, 124 x 51 cm

Slitage, någon skada/lös del, senare bemålning

681534

2019-09-24