Jaktpallar IKEA

Jaktpallar IKEA
Jaktpallar IKEA
Jaktpallar IKEA
Jaktpallar IKEA
Jaktpallar IKEA
Jaktpallar IKEA

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

JAKTPALLAR, 2 dlr, ben i obehandlad bok, sits i grått skinn, ca 1990-tal, Sitthöjd ca 33 cm

Skador: Märken och repor

681541

2019-09-27