Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
800 SEK
JAKTPALLAR, 2 dlr, ben i obehandlad bok, sits i grått skinn, ca 1990-tal, Sitthöjd ca 33 cm
Skador: Märken och repor
681541
2019-09-27
Gör en kostnadsfri värdering här