Anne Nilsson delar av glasservis "Polka"

Anne Nilsson delar av glasservis

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ANNE NILSSON, 7 dlr, delar av glasservisen "Polka", bestående av 6 vinglas samt en karaff, tre av glasen med grön fot, svart/vitrandig hals, resterande glas med gul fot och orange/gulrandig hals, karaffen med svart fot samt stora gula ränder, samtliga signerade A.N. C.E, karaffens höjd ca 35 resp. 20 cm

Smärre slitage, smuts

681544

2019-09-26