Klubbat för:
820 EUR
Schätzwert
600 EUR
Beschreibung
MATVEI ALEXANDROVICH MATVEEV, flicka med ljus, signerad samt daterad 1908, akvarell, 56x43 cm
Zustandsbeschreibung
681553
2019-12-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner