Ardy Strüwer färglitografi

Ardy Strüwer färglitografi
Ardy Strüwer färglitografi

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

ARDY STRÜWER (född 1939): "Manhattan Skyline Blues", signerad och daterad Ardy Strüver, New York 1983, e/a, färglitografi, bladmått ca 75x57 cm

681559

2019-09-24