Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Figurkomposition, signerad "Aida, Hommage a Verdi" Corneille -86, 33/75, färglitografi, ca 64x48 cm
681562
2019-09-24
Gör en kostnadsfri värdering här