James Coignard färgetsning

James Coignard färgetsning
James Coignard färgetsning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2005): Komposition, signerad och numrerad J Coignard 40/60, karborundumetsning, bladmått ca 51x64 cm

681565

2019-09-24