Vitrinskåp i valnöt

Vitrinskåp i valnöt
Vitrinskåp i valnöt
Vitrinskåp i valnöt
Vitrinskåp i valnöt
Vitrinskåp i valnöt
Vitrinskåp i valnöt
Vitrinskåp i valnöt
Vitrinskåp i valnöt

Klubbat för:

1 500 SEK

2 500 SEK

VITRINSKÅP, 1800-talets slut, rokokostil, fanerad i valnöt, inredd med 4 hyllplan, låda nedtill, höjd ca 171, 91x42 cm

Mest troligt fel nyckel då låsen kärvar, bruksslitage, faneravslag, smärre repor, smuts, smärre fuktringar på insidan på hyllplanen

681583

2019-10-01