Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ADOLF JOSEPH POHL (1872-1930), efter, skulptur, bedjande nunna, signerad och numrerad 110/116, höjd 27 cm, monterad på sockel.
Skada vid hals
681587
2019-09-24
Gör en kostnadsfri värdering här