Adolf Joseph Pohl

Adolf Joseph Pohl
Adolf Joseph Pohl
Adolf Joseph Pohl
Adolf Joseph Pohl
Adolf Joseph Pohl
Adolf Joseph Pohl
Adolf Joseph Pohl
Adolf Joseph Pohl
Adolf Joseph Pohl
Adolf Joseph Pohl

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ADOLF JOSEPH POHL (1872-1930), efter, skulptur, bedjande nunna, signerad och numrerad 110/116, höjd 27 cm, monterad på sockel.

Skada vid hals

681587

2019-09-24