Sigfrid August Keinänen

Sigfrid August Keinänen
Sigfrid August Keinänen
Sigfrid August Keinänen
Sigfrid August Keinänen

Klubbat för:

400 EUR

Utropspris

500 EUR

SIGFRID AUGUST KEINÄNEN (1841-1914) Strandlandskap, signerad och daterad -91, olja på duk 37x51 cm

681590

2019-09-27