Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ASTRI BERGMAN TAUBE (1898-1980): väggrelief, brons, porträtt av Evert Taube, Paris, 1978, signerad och numrerad 9/800 i godset, diam 20 cm
681595
2019-09-24
Gör en kostnadsfri värdering här