Astri Bergman Taube bronsrelief
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
ASTRI BERGMAN TAUBE (1898-1980): väggrelief, brons, porträtt av Evert Taube, Paris, 1978, signerad och numrerad 9/800 i godset, diam 20 cm
Kuntoraportti
681595
Päivämäärä:
2019-09-24