Astri Bergman Taube bronsrelief

Klubbat för:

350 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

ASTRI BERGMAN TAUBE (1898-1980): väggrelief, brons, porträtt av Evert Taube, Paris, 1978, signerad och numrerad 9/800 i godset, diam 20 cm

Kuntoraportti

681595

Päivämäärä:

2019-09-24