Saltkar porfyr

Saltkar porfyr
Saltkar porfyr
Saltkar porfyr
Saltkar porfyr
Saltkar porfyr
Saltkar porfyr
Saltkar porfyr
Saltkar porfyr

Klubbat för:

1 700 SEK

1 000 SEK

SALTKAR, 3 st, 1800-tal, porfyr, fasettslipade, diameter ca 6 cm
PROVENIENS: Stopalo

Omfattande nagg

681600

2019-10-26