Vaser empirestil

Vaser empirestil
Vaser empirestil
Vaser empirestil
Vaser empirestil
Vaser empirestil
Vaser empirestil
Vaser empirestil
Vaser empirestil

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VASER, 1 par, med hänklar, 1800-talets andra hälft, porslin, empirestil, livet med dekor av polykroma figurscener, höjd ca 28 cm
PROVENIENS: Stopalo

Ytslitage

681605

2019-10-26