Burk Hjalmar Nordström

Burk Hjalmar Nordström
Burk Hjalmar Nordström
Burk Hjalmar Nordström
Burk Hjalmar Nordström
Burk Hjalmar Nordström
Burk Hjalmar Nordström
Burk Hjalmar Nordström
Burk Hjalmar Nordström
Burk Hjalmar Nordström
Burk Hjalmar Nordström

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HJALMAR NORDSTRÖM, burk med lock, metall, signerad CH Nordström 1921, ståletsad, locket med bemålad dekor av hus, märkt från "Storängens Egnahemsförening 1871-1921 3:e juli", höjd ca 6, diameter 16 cm
PROVENIENS: Stopalo

Brukslitage

681611

2019-10-26