Rörstrand

Rörstrand
Rörstrand
Rörstrand
Rörstrand
Rörstrand
Rörstrand
Rörstrand
Rörstrand
Rörstrand
Rörstrand
Rörstrand
Rörstrand
Rörstrand
Rörstrand

Klubbat för:

400 SEK

1 000 SEK

RÖRSTRAND, potatisfat, 1800-talets mitt, dekor i "Mulbery" med vinrankor och blommor, höjd ca 8, 35x32 cm

Åldersrelaterat slitage, krackelyr samt minde avslag och spricka vid fot

681613

2019-09-26