Klubbat för:
400 SEK
1 000 SEK
RÖRSTRAND, potatisfat, 1800-talets mitt, dekor i "Mulbery" med vinrankor och blommor, höjd ca 8, 35x32 cm
Åldersrelaterat slitage, krackelyr samt minde avslag och spricka vid fot
681613
2019-09-26