Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
GOLVUR, 1700-tal, med kinesiserande dekor, urverket märkt Lars Guldbrandson, höjd 242 cm, lod och pendel finns
PROVENIENS: Stopalo
Slitage, färgbotfall, nyckel saknas
681615
2019-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här