Åsa Jungnelius glasskulpturer
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ÅSA JUNGNELIUS, "Make up", skulpturer, 3 st, Kosta, i form av läppstift, nagellack samt. ring, samtliga i bemålad och förgylld glasmassa, signerade 7090862 resp 7090907 KOSTA BODA Å Jungnelius, ringen märkt KOSTA BODA, höjd 8-21 cm,
681616
2019-09-26