Åsa Jungnelius glasskulpturer

Åsa Jungnelius glasskulpturer
Åsa Jungnelius glasskulpturer
Åsa Jungnelius glasskulpturer
Åsa Jungnelius glasskulpturer
Åsa Jungnelius glasskulpturer
Åsa Jungnelius glasskulpturer
Åsa Jungnelius glasskulpturer
Åsa Jungnelius glasskulpturer

Klubbat för:

1 400 SEK

2 000 SEK

ÅSA JUNGNELIUS, "Make up", skulpturer, 3 st, Kosta, i form av läppstift, nagellack samt. ring, samtliga i bemålad och förgylld glasmassa, signerade 7090862 resp 7090907 KOSTA BODA Å Jungnelius, ringen märkt KOSTA BODA, höjd 8-21 cm,

681616

2019-09-26