Salongsgrupp art déco

Salongsgrupp art déco
Salongsgrupp art déco
Salongsgrupp art déco
Salongsgrupp art déco
Salongsgrupp art déco
Salongsgrupp art déco
Salongsgrupp art déco
Salongsgrupp art déco
Salongsgrupp art déco
Salongsgrupp art déco
Salongsgrupp art déco
Salongsgrupp art déco
Salongsgrupp art déco
Salongsgrupp art déco
Salongsgrupp art déco
Salongsgrupp art déco

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SALONGSGRUPP (4 dlr), 1910/20-tal, art déco, bestående av 1 soffa,1 bord samt 2 fåtöljer, soffa samt fåtöljer med baljformade ryggar, sitsar klädda i plysch, soffans längd ca 143, djup ca 70, bordets höjd ca 75, diameter ca 75, fåtöljernas bredd ca 60, djup ca 65 cm

Bruksslitage, slitage på sitsarna, blekt plysch, slitage på armstöden, smärre repor och avslag

681619

2019-09-24