Golvur

Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GOLVUR, omkring 1800 med kinesiserande dekor, urverket märkt Josh Startudge Cowes Ise of Wight, höjd 229 cm, lod och pendel finns
PROVENIENS: Stopalo

Slitage, färgbortfall

681629

2019-10-26