Vaser empirestil

Vaser empirestil
Vaser empirestil
Vaser empirestil
Vaser empirestil
Vaser empirestil
Vaser empirestil

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VASER, med hänklar, 1 par, 1800-tal, porslin, empirestil, dekor av polykroma figurscener, höjd ca 28 cm
PROVENIENS: Stopalo

En vas med lagningar

681632

2019-10-26