Bordspendyl empire

Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORDSPENDYL, 1800-talets början, empire, emaljerad urtavla med romerska siffror samt märkt Lagueny à Limogea, förgylld brons, dekor i form av lyrformation, höjd ca 33 cm, nyckel o pendel finns
PROVENIENS: Stopalo

Urtavla med skador o bättringar

681634

2019-10-26