Ljusstakar mässing

Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1900-tal, barockstil, mässing, märkta F. O. Hector Vadstena, punsad och genombruten dekor, höjd ca 40 cm
PROVENIENS: Stopalo

681652

2019-10-26