Ljusstakar empirestil

Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets slut, mässing, empirestil, höjd ca 28 cm
PROVENIENS: Stopalo

En ljusstake med bristning

681664

2019-10-26