Klubbat för:
10 000 SEK
4 000 SEK
E. ARTUR BERGER (1900-tal): Naken kvinnorfigur i rörelse, signerad och daterad E Artur Berger 1921, brons, sockel i sten, totalhöjd ca 55 cm
PROVENIENS: Stopalo
Personnummer märkt
681665
2019-10-26