Skuptur brons

Skuptur brons
Skuptur brons
Skuptur brons
Skuptur brons
Skuptur brons
Skuptur brons
Skuptur brons
Skuptur brons
Skuptur brons
Skuptur brons

Klubbat för:

10 000 SEK

4 000 SEK

E. ARTUR BERGER (1900-tal): Naken kvinnorfigur i rörelse, signerad och daterad E Artur Berger 1921, brons, sockel i sten, totalhöjd ca 55 cm
PROVENIENS: Stopalo

Personnummer märkt

681665

2019-10-26