Korg jugend

Korg jugend
Korg jugend
Korg jugend
Korg jugend
Korg jugend
Korg jugend
Korg jugend
Korg jugend

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KORG, 1900-talets början, jugend, nysilver, genombruten, insats i slipat glas, höjd ca 36 cm
PROVENIENS: Stopalo

681666

2019-10-26