Anders Jönsson brons

Anders Jönsson brons
Anders Jönsson brons
Anders Jönsson brons
Anders Jönsson brons
Anders Jönsson brons
Anders Jönsson brons
Anders Jönsson brons
Anders Jönsson brons
Anders Jönsson brons
Anders Jönsson brons
Anders Jönsson brons
Anders Jönsson brons

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ANDERS JÖNSSON (1883-1963): Kvinnlig skytt, signerad, brons, på träsockel, totalhöjd ca 43 cm
PROVENIENS: Stopalo

681670

2019-10-26