6+1 glas Böhmen

6+1 glas Böhmen
6+1 glas Böhmen
6+1 glas Böhmen
6+1 glas Böhmen
6+1 glas Böhmen
6+1 glas Böhmen

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BÖHMEN, 7 dlr, glas, grön och röd glasmassa, förgylld dekor,1900-talets mitt, höjd ca 18,5 cm resp 24,5 cm

681680

2019-09-25