Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BÖHMEN, 7 dlr, glas, grön och röd glasmassa, förgylld dekor,1900-talets mitt, höjd ca 18,5 cm resp 24,5 cm
681680
2019-09-25
Gör en kostnadsfri värdering här