Kajsa Zetterquist oljemålning

Kajsa Zetterquist oljemålning
Kajsa Zetterquist oljemålning
Kajsa Zetterquist oljemålning
Kajsa Zetterquist oljemålning
Kajsa Zetterquist oljemålning
Kajsa Zetterquist oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KAJSA ZETTERQUIST (född 1935): "Islossning", olja på duk, signerad och daterad KZ 71, ca 80x65 cm

681686

2019-09-24