Magnus Creutz oljemålning

Magnus Creutz oljemålning
Magnus Creutz oljemålning
Magnus Creutz oljemålning
Magnus Creutz oljemålning
Magnus Creutz oljemålning
Magnus Creutz oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MAGNUS CREUTZ (1909-1989): "Ateljehörn I", signerad Creutz, olja på duk, ca 65x55 cm

681689

2019-09-24