Golvvas jugend

Golvvas jugend
Golvvas jugend
Golvvas jugend
Golvvas jugend
Golvvas jugend
Golvvas jugend
Golvvas jugend
Golvvas jugend

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVVAS, 1900-talets början, jugend, koppar, benställning av smide i form av grenvärk, höjd ca 50 cm
PROVENIENS: Stopalo

Slitage, bucklor

681698

2019-10-26