Kajsa Zetterquist blandteknik

Kajsa Zetterquist blandteknik
Kajsa Zetterquist blandteknik
Kajsa Zetterquist blandteknik
Kajsa Zetterquist blandteknik

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAJSA ZETTERQUIST (Född 1935): Komposition, akvarell med collage, signerad och daterad Kajsa Z -67, ca 35x26 cm

681704

2019-09-24