Skåp 1700-tal
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP, 1700-tal, sannolikt England, massiv ek, rak form, överdel med fällbar klaff, två dörrar, front och sidor med fyllningar, inredning med två hyllor, beslag av mässing,
höjd 110, 13x46 cm
Nyckel saknas, skador och slitagé, smärre kompletteringar
681705
2019-09-28