Skåp 1700-tal

Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, 1700-tal, sannolikt England, massiv ek, rak form, överdel med fällbar klaff, två dörrar, front och sidor med fyllningar, inredning med två hyllor, beslag av mässing,
höjd 110, 13x46 cm

Nyckel saknas, skador och slitagé, smärre kompletteringar

681705

2019-09-28