Spegel 1700-tal England

Spegel 1700-tal England
Spegel 1700-tal England
Spegel 1700-tal England
Spegel 1700-tal England

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPEGEL, 1700-tal, Queen Anne, England, fanérad med mahogny, skuren dekor, höjd ca 43x31 cm
PROVENIENS: Stopalo

681709

2019-10-26