Ljuskrona

Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LJUSKORNA, 1800-talets andra hälft, stomme i mässing, behängd med prismor, för höjd 100, diameter 80 cm
PROVENIENS: Stopalo

681716

2019-10-26