Nils Jonsson Trio

Nils Jonsson Trio
Nils Jonsson Trio
Nils Jonsson Trio
Nils Jonsson Trio
Nils Jonsson Trio
Nils Jonsson Trio
Nils Jonsson Trio
Nils Jonsson Trio
Nils Jonsson Trio
Nils Jonsson Trio

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

NILS JONSSON, "Trio", sideboard, teakfanér, 1960-tal, Bra Bohag Troeds, 5 lådor samt skjutdörrar, invändigt med hyllplan,, senare bemålning på underrede och bakstycke, höjd ca 78, 191x44 cm

Kompletterad, senare bemålning, några fuktringar, bruks och åldersrelaterat slitage

681723

2019-09-26