Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GUSTAV HEINRICH EBERLEIN (Tyskland 1847-1926): Dansande flicka med blomsterkrans, signerad Prof. G. Eberlein, patinerad brons, höjd ca 40 cm
PROVENIENS: Stopalo
681738
2019-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här