Eberlein brons

Eberlein brons
Eberlein brons
Eberlein brons
Eberlein brons
Eberlein brons
Eberlein brons
Eberlein brons
Eberlein brons
Eberlein brons
Eberlein brons

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GUSTAV HEINRICH EBERLEIN (Tyskland 1847-1926): Dansande flicka med blomsterkrans, signerad Prof. G. Eberlein, patinerad brons, höjd ca 40 cm
PROVENIENS: Stopalo

681738

2019-10-26