Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
CARTELLUR, 1900-tal, rokokostil, urtavla med arabiska och romerska siffror, förgylld brons, höjd ca 54 cm, nyckel finns
PROVENIENS: Stopalo
681745
2019-10-26