Relief 1900-tal

Relief 1900-tal
Relief 1900-tal
Relief 1900-tal
Relief 1900-tal
Relief 1900-tal
Relief 1900-tal
Relief 1900-tal
Relief 1900-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RELIEF, 1930/40-tal, glaserat lergods, kvinna med pilbåge, otydligt signerad, 40x36 cm

681748

2019-09-25